Кошик
13 відгуків
Skyfireleds: Инновационные технологии освещения

Світлодіодні екрани

Світлодіодні екрани, LED дисплеї — це надійні та ефективні засоби медіареклами, трансляції заходів і видеооформления різних приміщень та закладів, яке широко застосовується на конференціях, виставках і концертах, в ТРЦ, стадіонах, вокзалах і аеропортах.

Асортимент світлодіодних екранів

Завдяки своїй економічності і хорошого дозволу, світлодіодні екрани дозволяють вести трансляцію реклами, розважальних відео, інформаційних та довідкових матеріалів без значних матеріальних затрат і з максимальною користю для власника помешкання.

У нашому каталозі ви знайдете світлодіодні екрани і дисплеї різного розміру, які здатні вивести ваш бізнес на якісно новий рівень.

LED дисплеї в приміщення

Існують 2 типи світлодіодних LED дисплеїв: зовнішні і внутрішні. Перші використовуються на вулицях та на відкритих майданчиках, другі — в приміщенні. LED дисплей в приміщення відрізняється меншими розмірами і вагою, трохи зниженою яскравістю, якої втім достатньо для комфортного перегляду відео і малим споживанням електроенергії. Також вони володіють кращою роздільною здатністю і великим кутом огляду — близько 160 градусів.

Будьте в тренді — купуйте світлодіодні LED дисплеї і екрани в приміщення.

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Фільтри
Контакти
 • Телефон:
  +380952752278, Владимир
  +380962212278, Наталья
  +380442212278, Офис
 • Контактна особа:
  Владимир Лапин
 • Адреса:
  ул. Глубочицкая, 16, Київ, Україна
 • Email:
  vladimir.lapin@skyfireleds.com.ua
 • Skype:
  Skyfireleds-Vladimir Lapin
Мапа