
Світлодіодний екран LED P6 для приміщень
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: LOEM-100R-6P-ТСХ
Відправка з 15 квітня 202665 680 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 275-22-78
Володимир
- +380 (96) 221-22-78Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний екран LED P6 для приміщень тонкий RGB-кат
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кращий кут огляду | горизонтальний 140 °, по вертикалі 140 ° |
| Керувати методом | постійний струм збудження сканування: 1/12 |
| Гарантія | 2 міс. |
| Модуль кількість | 4шт = 2 (W) x2 (H) |
| Фізична щільність | 9216 пікселів / шафа |
| Сертифікація продукції | CE, ROHS |
| Розмір модуля | 288x 288mm |
| Вологість | ≤ 10 ~ 95% |
| Середня споживана потужність | 168 Вт/м2 |
| Частота кадрів | 60 Гц ≥ Hz |
| Кращий вид відстань | 6 |
| Розмір продукту | 576mm * 576mm * 70mm |
| Обробка кольору | 14-бітний |
| Фізичний дозвіл кабінету | 96x96pixels |
| Всього площинності дисплей | ≤ 1 мм етапі |
| Частота поновлення | ≥ 1600Hz |
| Дозвіл модуля | 48x 48 пікселів |
| Температура зберігання | -35 ℃ ~ +85 ℃ Робоча температура: -20 ℃ ~ +50 ℃ |
| Робоча напруга | DC 5V |
| Екран життя | 100000 годин |
| Колірна температура | 2000-6000 (за вибором користувача) |
| Матеріал | алюміній |
| Відрегульована Яскравість | 256 класу програмного забезпечення, або шляхом автоматичного оптичного індукованого |
| Кількість відображуваних кольорів | 4.4 трильйонів трильйонів |
| Напруга живлення | AC 110/220 В, 50/60Гц |
| Максимальна споживана потужність | 480 Вт/м2 |
| Розміри | |
| Вага | 9 |
| Основні | |
| Яскравість | 2000 |
- Ціна: 65 680 ₴
- Спосіб упаковки: Ящик



