
Світлодіодний екран LED P6 RGB для приміщень (w) 4.032 m* (h) 1.536m
- Під замовлення
Відправка з 15 квітня 20261 416 560 ₴
+380 (95) 275-22-78
Володимир
- +380 (96) 221-22-78Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний екран LED приміщень тонкий RGB-кат Ph6mm SMD Indoor Full-color LED Display
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кращий кут огляду | горизонтальний 140 °, по вертикалі 140 ° |
| Керувати методом | постійний струм збудження сканування: 1/12 |
| Гарантія | 3 міс. |
| Модуль кількість | 24pcs = 3(w) x8(h) |
| Фізична щільність | 9216 пікселів / шафа |
| Сертифікація продукції | CE, ROHS |
| Розмір модуля | 192*96mm |
| Вологість | ≤ 10 ~ 95% |
| Середня споживана потужність | 230 Вт/м2 |
| Частота кадрів | 60 Гц ≥ Hz |
| Кращий вид відстань | 5 |
| Розмір продукту | (w)4.032 m*(h)1.536 m=6.19㎡ |
| Обробка кольору | 16-бітний |
| Фізичний дозвіл кабінету | 96x128pixels |
| Всього площинності дисплей | ≤ 1 мм етапі |
| Частота поновлення | ≥ 1000Hz |
| Дозвіл модуля | 32*16pixels |
| Температура зберігання | -40 ℃ ~ +85 ℃ Робоча температура: -10 ℃ ~ +50 ℃ |
| Робоча напруга | DC 5V |
| Екран життя | 100000 годин |
| Колірна температура | 5000-9500 (за вибором користувача) |
| Матеріал | метал |
| Відрегульована Яскравість | 256 класу програмного забезпечення, або шляхом автоматичного оптичного індукованого |
| Кількість відображуваних кольорів | 280 трильйонів |
| Напруга живлення | AC 110/220 В, 50/60Гц |
| Максимальна споживана потужність | 640 Вт/м2 |
| Розміри | |
| Вага | 19 |
| Основні | |
| Яскравість | 2000 |
- Ціна: 1 416 560 ₴
- Спосіб упаковки: Ящик





