Компанія SkyFireLedsTM пропонує світлодіодний стовпчик GM-1459, який застосовують для підсвічування садових, паркових доріжок, під'їзних шляхів, архітектурного підсвічування будівель, монтуючи їх периметром або уздовж садових будівель або панорамних елементів. Світлодіодний LED стовпчик має ступінь захисту IP54, може застосовуватися на вулиці, де можливе потрапляння на пристрій води та пилу. Розсіювач — пластик. Колір світлодіода: теплий білий/білий. Потужність 2х3Вт. Світлодіодний LED стовпчик GM-1459 виготовлений з алюмінію з анодованим фарбуванням, що забезпечує стійкість до агресивного середовища. Колір: чорний матовий. Гарантія 2 роки.
У нас, Ви можете придбати світлодіодний LED стовпчик GM-1461, джерело світла у світильнику — світлодіодні лампи 3х1Вт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Розміри | |
| Висота | 80 см |
| Діаметр | 9.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Матовий чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Напруга живлення | 90-260V |
- Ціна: 4 050 ₴


Відправка з 15 квітня 2026