Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія SkyFireLedsTM пропонує світлодіодний стовпчик GM-1419, який застосовують для освітлення доріжок, під'їзних шляхів, архітектурного підсвічування будівель, монтуючи їх периметром або панорамних елементів. Світлодіодний LED стовпчик має ступінь захисту IP54, є досить захищеним і може застосовуватися на вулиці, де можливе потрапляння на пристрій води та пилу. Розсіювач — PMMA. Колір світлодіода: теплий білий/білий. Потужність 3 Вт. Світлодіодний LED-стовпчик GM-1419 виготовлений з алюмінію з анодованим фарбуванням, що забезпечує стійкість до агресивного середовища. Колір: чорний матовий. Гарантія 2 роки.
Також Ви можете придбати світлодіодний стовпчик GM-1459 потужністю 6 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 3 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Розміри | |
| Висота | 60 см |
| Діаметр | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Матовий чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Напруга живлення | 90-260V |
- Ціна: 3 310 ₴


Відправка з 15 квітня 2026