Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоефективний світлодіодний LED прожектор HD-SP400WVCT-AXX застосовують для освітлення спортивних майданчиків: стадіонів, футбольних полів, тенісних кортів т.п. Надпотужний LED прожектор димується, має ступінь захисту IP66, він пилонепроникний і захищений від вологи. Потужність прожектора 400 Вт. Вбудований чип PHILIPS. Світлова температура 2700 К-6500K. Світловий потік: 52000 Лм. Світлодіодний прожектор кріпиться на щоглу, трубу, консоль тощо. Гарантія 5 років. Низьке енергоспоживання, порівнюючи з іншими джерелами світла, неабияк заощадить вартість експлуатації світлодіодного прожектора.
Також Ви можете придбати зелектродіодний прожектор HD-SP500WVCT-AXX потужністю 500 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 400 Вт |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 52000 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Діаметр | 363 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
| Додаткові характеристики | |
| Кут розсіювання | 30°,45°,80° |
| Напруга живлення | 100-277V |
- Ціна: 35 180 ₴





Відправка з 15 квітня 2026