Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Світлодіодний LED прожектор SKFL-180PRO-60/90 застосовують для освітлення футбольних полів, спортивних майданчиків, дитячих майданчиків тощо. Світлодіодний LED прожектор має ступінь захисту IP65, пило- та водонепроникний, захищений від корозії. Потужність прожектора 180 Вт. Світлова температура 5100K. Світловий потік: 21600 Лм. Світлодіодний світильник кріпиться на щоглу, трубу, консоль тощо. Гарантія 5 років. Невелика тепловіддача, високе передавання кольору, економічність і тривалий термін експлуатації є величезними перевагою LED прожекторів.
Також Ви можете придбати світлодіодний прожектор SKFL-240PRO-60/90 потужністю 240 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Потужність | 180 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Вага | 4200 г |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 21600 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 275 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Додаткові характеристики | |
| Напруга живлення | 100-240V |
| Кут розсіювання | 60°/90° |
- Ціна: 15 500 ₴



Відправка з 15 квітня 2026