Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Світлодіодний LED прожектор SKFL-60PRO-60/90 використовується для освітлення спортивних майданчиків, дитячих майданчиків і мініблоків. Алюмінієвий корпус прожектора зі ступенем захисту IP65 пилу та водонепроникного, захищений від корозії. Потужність прожектора 60 Вт. Світлова температура 5100K. Світлодіодний світильник кріпиться на щоглу, трубу або консоль. Гарантія 5 років. Мала тепловіддача, високе передавання кольору, економічність і довгий термін експлуатації є незаперечним перевагою LED прожекторів.
Також Ви можете придбати світлодіодний прожектор SKFL-120PRO-60/90 потужністю 120 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Потужність | 60 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Вага | 1500 г |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 7200 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Додаткові характеристики | |
| Напруга живлення | 100-240V |
| Кут розсіювання | 60°/90° |
- Ціна: 5 654 ₴



Відправка з 15 квітня 2026