Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тонкий і портативний світлодіодний цифровий Танцмайданчик. Розмір 53*53 див. Також ми надаємо послугу Оренда танцмайданчика


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skyfireleds |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Термін служби | 50 |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | 36 |
| Робоча температура | -25 ℃ ~ +35 ℃ |
| Режим управління | контролер (з SD картою), комп'ютер (опція), DMX (опціонально), Sound Control (опціонально), Audio C |
| Пікселів | 36 точок (6х6) за квадратний метр |
| Розмір | 600 х 600 х 51 мм ± 1 мм, не рахуючи ніг (12 мм) |
| Сертифікація продукту | RG-DF90A |
| Гарантія | 1 міс. |
| Світлодіоди | (R: G 3 шт: 3 шт B: 3шт) X36 Всього 324 шт |
| Вага нетто | 11 кг |
| Матеріал | Акрилові панелі |
| Колір | білий / чорний |
- Ціна: 14 650 ₴





