Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія SkyFireLeds пропонує в оренду світлодіодний танцпол.
Оригінальна прикраса будь - якої події: презентації, дні народження, весілля, дискотеки, рекламні акції тощо.
Тонкій і портативний світлодіодний цифровий Тацпол. Розмір 50*50 см
Пропонуємо спеціальну пропозицію для Event - Агенств.





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skyfireleds |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | білий / чорний |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Потужність | 18 |
| Термін служби | 50 |
| Робоча температура | -25 ℃ ~ +35 ℃ |
| Пікселів | 256 точок на квадратний метр |
| Розмір | 500*500*60 мм |
| Світлодіоди | (R: G 3 шт: 3 шт B: 3шт) X36 Всього 324 шт |
| Вага нетто | 11 кг |
| Режим управління | контролер (з SD картою), комп'ютер (опція), DMX (опціонально), Sound Control (опціонально), Audio C |
| Сертифікація продукту | RG-DF90A |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | Гартоване скло |
| Можливість викупу за залишковою вартістю | True |
| Основні атрибути | |
| Довгострокова оренда | Да |
| Заклад | Да |
| Мінімальний час оренди | 1 дн |
- Ціна: 2 200 ₴/кв.м











