
Компанія SkyFireLedsTM пропонує сучасний світлодіодний бра GM-1337. Цю настінну модель використовують просто неба на стінах або інших вертикальних поверхнях. Такі світлодіодні світильники широко використовуються на дачах і заміських котеджах. Вуличні світлодіодні світильники набувають для того, щоб освітити вхід у дім, для підсвічування сходів або стежок прилеглих до будівлі. Також за допомогою цих моделей легко організувати загальне освітлення в альтанці, облаштувати затишну зону для читання й відпочинку, на веранді або балконі. Ступінь захисту IP 54.Мощість 3 Вт. Матеріал розсіювача — прозоре загартоване скло. Колір світлодіода: червоний / зелений / синій / теплий білий / жовтий / білий. Колір корпусу: матовий чорний, стійкий до ультрафіолету. Гарантія 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 3 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Розміри | |
| Висота | 8.5 см |
| Діаметр | 8.8 см |
| Довжина | 14.1 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Матовий чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Напруга живлення | 90-260V |
- Ціна: 1 980 ₴


Відправка з 15 квітня 2026