
Компанії SkyFireLedsTM пропонує односторонній світлодіодний стовпчик GM-1607, він виготовлений з алюмінію з анодованим фарбуванням, що забезпечує високу стійкість до агресивного довкілля. Світлодіодний стовпчик GM-1607 використовують у паркових зонах, поруч із котеджем, у затишному дворику перед будинком, і навіть на дачі для декоративного підсвічування й освітлення ландшафту. Світлодіодний LED-стовпчик має ступінь захисту IP54 і може застосовуватися на вулиці, де можливе потрапляння на пристрій води та пилу. Потужність 5 Вт. Матеріал розсіювача — скло. Колір світлодіода: теплий білий/білий. Колір корпусу: матовий чорний, стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Гарантія 2 роки.
Також Ви можете придбати світлодіодний двосторонній стовпчик 10W GM-1608.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Розміри | |
| Висота | 95 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Матовий чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Напруга живлення | 90-260V |
- Ціна: 8 270 ₴


Відправка з 15 квітня 2026