
Світлодіодний стовпчик GM-1477, від компанії SkyFireledsTM, виготовлений з алюмінію з анодованим фарбуванням, що забезпечує високу стійкість до агресивного довкілля. Світлодіодний стовпчик GM-1477 використовують у паркових зонах, поруч із котеджем, у затишному дворику перед будинком, і навіть на дачі для декоративного підсвічування й освітлення ландшафту. Світлодіодний LED-стовпчик має ступінь захисту IP54 і може застосовуватися на вулиці, де можливе потрапляння на пристрій води та пилу. Джерело світла у світильнику — світлодіодні лампи 2х5Вт. Матеріал розсіювача — PMMA. Колір світлодіода: теплий білий/білий. Колір корпусу: матовий чорний, стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Гарантія 2 роки.
Також Ви можете придбати світлодіодний стовпчик 5W GM-1479 темно-сірого кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Розміри | |
| Висота | 60 см |
| Діаметр | 14 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Матовий чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Напруга живлення | 90-260V |
- Ціна: 5 290 ₴


Відправка з 15 квітня 2026