Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Світлодіодний стовпчик GM-1474, від компанії SkyFireledsTM, виготовлений з алюмінію з анодованим фарбуванням, що забезпечує високу стійкість до агресивного довкілля. Світлодіодний стовпчик GM-1474 використовують для декоративного підсвічування й освітлення ландшафтних доріжок, літніх майданчиків, алей, двориків, парків, садів, альтанок тощо. Ступінь захисту IP 54. Потужність світлодіодного стовпчика 5Вт. Матеріал розсіювача — PMMA. Колір світлодіода: теплий білий/білий. Колір корпусу: матовий чорний, стійкий до ультрафіолетового випромінювання. Гарантія 2 роки.
Також Ви можете придбати в нас світлодіодний стовпчик GM-1475 кавового кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Розміри | |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 10.5 см |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Матовий чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Напруга живлення | 90-260V |
- Ціна: 4 220 ₴


Відправка з 15 квітня 2026