Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Компанія SkyFireLedsTM пропонує світлодіодний стовпчик GM-1465, який застосовують для освітлення садових і паркових доріжок, під'їзних шляхів, літніх майданчиків і газонів. Монтуються світлодіодні стовпчики периметром, уздовж будівель або панорамних елементів. Ступінь захисту IP54 гарантує застосування LED-стовпця на вулиці, де можливе потрапляння на пристрій води та пилу. Розсіювач — PMMA. Колір світлодіода: теплий білий/білий. Потужність 5 Вт. Світлодіодний LED-стовпчик GM-1465 виготовлений з алюмінію з анодованим фарбуванням, що забезпечує стійкість до агресивного довкілля. Колір: чорний матовий. Гарантія 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Розміри | |
| Висота | 80 см |
| Діаметр | 9.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Матовий чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Напруга живлення | 90-260V |
- Ціна: 4 300 ₴


Відправка з 15 квітня 2026