Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Надпотужний і яскравий світлодіодний LED прожектор HD-SP1000WVCT-AXX застосовують для освітлення спортивних арен: стадіонів, футбольних полів, льодових арен, тенісних кортів, баскетбольних і волейбольних майданчиків, спортзалів. Світлодіодний LED прожектор має вбудований чип Osram, димується, ступінь захисту IP66 гарантує захист від проникнення води та пилу. Потужність LED прожектора 1000 Вт. Світлова температура прожектора 2700К-6500K. Світловий потік: 130000 Лм. Світлодіодний прожектор кріпиться на щоглу, трубу, консоль тощо. Гарантія 5 років. Яскравий, потужний і економний прожектор HD-SP1000WVCT-AXX — це універсальне рішення в галузі освітлення.
Також Ви можете придбати світлодіодний прожектор HD-SP1250WVCT-AXX потужністю 1250 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 1000 Вт |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 130000 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 582 мм |
| Діаметр | 472 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
| Додаткові характеристики | |
| Кут розсіювання | 15°,20°,25°,40° |
| Напруга живлення | 100-277V |
- Ціна: 169 390 ₴





Відправка з 15 квітня 2026