Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоефективний світлодіодний LED прожектор HD-SP300WVCT-AXX застосовують для освітлення стадіонів, футбольних полів, тенісних кортів, спортивних майданчиків, зокрема LED прожектор димується, має вбудований чип PHILIPS, має ступінь захисту IP66, прожектор пилонепроникний і захищений від проникнення води. Потужність 300 Вт. Світлова температура 2700 К-6500K. Світловий потік: 39000 Лм. Світлодіодний прожектор кріпиться на щоглу, трубу, консоль тощо. Гарантія 5 років. Низьке енергоспоживання, порівнюючи з іншими джерелами світла, неабияк заощадить вартість експлуатації світлодіодного прожектора.
Також Ви можете придбати світлодіодний прожектор HD-SP400WVCT-AXX потужністю 400 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 300 Вт |
| Ступінь захисту IP | 66 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 39000 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Діаметр | 363 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
| Додаткові характеристики | |
| Кут розсіювання | 30°,45°,80° |
| Напруга живлення | 100-277V |
- Ціна: 28 120 ₴





Відправка з 15 квітня 2026