Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний точковий світильник даунлайт 9 Вт, з вузьким кутом розсіювання, покриє яскравим світлом і розставить світлові акценти в приміщенні.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 90 мм |
| Діаметр | 10.66 мм |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Форма | Кругла |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Термін служби | 50000 годин |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Потужність | 9 Вт |
| Виробник | Lightingoem |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип світильника | Точковий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Тип освітлення | Світильник |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.95 |
| Форма рефлектора | Конусна |
| Структура рефлектора | Текстурована |
| Характеристики випромінювання | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Мінімальна колірна температура | 2500 К |
| Кут випромінювання світла | 30 град. |
| Світловий потік | 810 лм |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сертифікат | CE, RoHS |
| Колірна температура | 2500-6000K |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
- Ціна: 900 ₴



