Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Світлодіодний точковий світильник LDC978B використовується для локального освітлення ділянок або акцентування деяких деталей інтер'єру. Світильник LDC978B вирізняється високою зносостійкістю, корпус виготовлений із литого алюмінію срібного кольору. Потужність світлодіода становить 5 Вт. Світловий потік 500 Лм (светодиод COB-Edison). Пропоновані температура кольоропередавання 3000К/4000К/6000К. Розмір: LDC978B 85*62 мм. Ступінь захисту 20IP. Термін експлуатації 50000 год. Гарантія 3 роки.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 62 мм |
| Діаметр | 85 мм |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 220 В |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Термін служби | 50000 годин |
| Потужність | 5 Вт |
| Виробник | Skyfireleds |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Точковий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів, Для реклами, Для навчальних закладів |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Характеристики випромінювання | |
| Кут випромінювання світла | 38 град. |
| Світловий потік | 430 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 3000К,4000К,6000К |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
| Чіп | COB-Edison |
| Сертифікат | CE, RoHS |
- Ціна: 1 460 ₴


Відправка з 15 квітня 2026