Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний трековий світильник 9 Вт білий підкреслить ваш стиль і яскраво виділить вашу зону презентації товарів, а наші фахівці з огляду на ваші запити допоможуть Вам підібрати світильники і підготують для Вас 3D візуалізацію та світлотехнічний розрахунок вашого магазину, ресторану, картинної галереї... У нашому Шоу-румі ви зможете побачити будь-який зі світильників у дії, задати питання фахівця й отримати кваліфіковані відповіді на Ваші питання.
| Основні | |
|---|---|
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Форма | Циліндрична |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Термін служби | 30000 годин |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 9 Вт |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Тип світильника | Точковий |
| Спосіб монтажу | На шинопровід |
| Застосування освітлення | Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Розміри | |
| Діаметр | 106 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Світловий потік | 810 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сертифікат | CE & ROHS |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
- Ціна: 1 850 ₴


