Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні LED прожектора для стадіонів, ефективно замінюють прожектора з металогалогенні та лампами розжарювання. Використовувані для освітлення футбольних стадіонів світлодіодні лампи потужністю 400 Вт дають стільки ж світла, скільки металогалогенні лампи потужністю 2 кВт.
Мала тепловіддача, чудове передавання кольору, висока економічність і довгий термін експлуатації є перевагами сучасних світлодіодних LED прожекторів . Крім того, завдяки компактній конструкції прожектора і спрямованого світла вдається дуже легко змінювати напрямок світла.


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 400 Вт |
| Коефіцієнт потужності | 0.95 |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Кількість ламп | 4 шт. |
| Кількість світлодіодів | 224 шт. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Вага | 1900 г |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Тип харчування | Мережа |
| Термін служби | 10 |
| Спосіб монтажу | На опору |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 42000 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Висота | 33 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Кут випромінювання світла | 60 |
- Ціна: 40 500 ₴






