Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Світлодіодний підвісний LED світильник AOK-200WiU використовують для освітлення великих приміщень, як-от торгові зали, склади, ангари т.п. Зветдіодний LED світильник AOK-200WiU виготовлений із високоякісного алюмінію. Потужність підвісного світильника 200 Вт. Колір: чорний. Гвинт кріплення підвісу виготовлений із неіржавкої сталі. Чип AOK-200WiU: Fhilips Limiteds Luxcon 3030 chip. Рвиміри світильника: 380*80*208 мм, розмір радіатора охолодження: 191,5*218 мм. Кут променя 60°, 90°, 120°. Пропоновані температури кольоропередавання: 3000К/4000К/5000К/5700/6500К. Ступінь захисту: 65 IP. Зветовий потік 26000 Лм. Термін експлуатації 50 000 годин. Гарантія 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skyfireleds |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Форма | Кругла |
| Потужність | 200 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 50000 годин |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Застосування освітлення | Для медичних установ, Для реклами, Для торгових площ, Для навчальних закладів, Для виставкових залів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 3000K/4000K/5000K/5700K/6500K |
| Вага нетто | 7.5 кг |
| Сертифікація продукції | CE, RoHS |
| Чіп | Filips Limiteds Luxcon 3030 chip |
| Вага брутто | 8.1 кг |
- Ціна: 22 560 ₴



