Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Декоративний світлодіодний спот LWA187 виготовлений у сучасному стилі, має високу якість світла та надійну конструкцію. Возможен монтаж на будь-який тип стіни всередині приміщення. Спот LWA187 складається з одного плафона зі світлодіодом потужністю 5 Вт, що дає змогу спрямувати освітлення для підсвічування необхідної ділянки інтер'єру. Чип COB-Edison сприяє випромінюванню високоякісного світла, що рівномірно розподіляється в усіх напрямках. Пропонована температура кольоропередавання: тепла (3000К), нейтральна (4000К), холодна (6000К). Кут розсіювання світла 38°. Колір: чорний. Габаритні розміри: Основа Ø 80 мм. Плафон Ø 57 мм, довжина 110 мм. Ширина світильника 137 мм. Світловий потік 430 Лм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Skyfireleds |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сертифікат | CE, RoHS |
| Гарантія | 36 міс. |
| Драйвер | 5W DC8-12V |
| Колірна температура | 3000К,4000К,6000К |
| Світловий потік | 430 |
| Габаритні розміри | 80*110*137мм |
| Основні | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Встановлення | Настінна |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 5 |
- Ціна: 2 150 ₴


Відправка з 15 квітня 2026