Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Декоративна світлодіодна люстра LPL120 – це стильний і сучасний освітлювальний прилад. Побудована люстра на основі чіпа COB-Edison, що дозволяє виключити ефект мерехтіння і гул лампи. Потужний світлодіод світить рівномірно і яскраво, незважаючи на можливі скачки напруги, видаючи великий світловий потік до 900 lm, при цьому потужність однієї LED-лампи всього 9W. Ступінь кольору: 3000К/4000К/6000К. Матеріал корпусу люстри: алюміній. Ступінь захисту 20ІР. Безвідмовність світлодіодним люстри і висока якість комплектуючих підтверджує 3-річна гарантія.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Skyfireleds |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 10.2 см |
| Діаметр | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Світловий потік | 900 |
| Чіп | COB-Edison |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
- Ціна: 3 480 ₴


