Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Декоративний світлодіодний світильник LWA132 побудований із застосуванням чипа CREE. Світильник випромінює світловий потік на 366 Лм. Світильник характеризується низьким споживанням електроенергії й дає змогу заощаджувати до 80%, порівнюючи з лампами розжарювання такої потужності. Виготовлений світильник із застосуванням зносостійкого алюмінію. Простий і стильний дизайн дає змогу використовувати його в різних приміщеннях, як житлових, так і офісних. Високий коефіцієнт кольоропередавання сприяє тому, що кольори інтер'єру не спотворюються.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 280 мм |
| Діаметр | 220 мм |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Форма | Циліндрична |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Термін служби | 50000 годин |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Потужність | 3 Вт |
| Виробник | Lightingoem |
| Тип освітлення | Світильник |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Характеристики випромінювання | |
| Мінімальна колірна температура | 2500 К |
| Світлова віддача | 122 лм/Вт |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Світловий потік | 366 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сертифікат | CE, RoHS |
| Колірна температура | 2500-6000K |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
- Ціна: 3 780 ₴


