Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Декоративний світильник LDC908 може встановлюватися як на стелю, так і на стіну. Світильник складається з однієї лампи, яка встановлена на одну з граней світильника, зробленого у формі куба. Цей декоративний світильник можна використовувати для підсвічування окремих зон інтер'єру, проєктуючи промені світла стелею або стіною, залежно від того, куди встановлений світильник. Світильник виготовлений зі зносостійкого алюмінію, який так само є гарним тепловідведенням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Skyfireleds |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Потужність | 1 Вт |
| Довжина | 25 мм |
| Світловий потік | 70 лм |
| Форма | Квадратна |
| Основні | |
| Тип світильника | Накладної |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів, Для готелів, Для будинків, Для квартир, Для медичних установ, Для навчальних закладів |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Напруга | 220 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Характеристики випромінювання | |
| Максимальна колірна температура | 6000 |
| Мінімальна колірна температура | 2500 |
| Розміри | |
| Висота | 25 |
| Ширина | 44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 2500-6000K |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
| Сертифікат | CE, RoHS |
- Ціна: 590 ₴


Відправка з 13 червня 2026