

Компанія SkyFireLeds пропонує карданний світлодіодний вбудований світильник LDC940. За допомогою таких світильників можна ефектно уявити будь-який товар на вітрині. А крім того, це — дієвий інструмент «конструкції» простору: кардані світлодіодні світильники дають змогу візуально збільшувати та зменшувати кімнату; створювати освітлені та затемнені «гострування»; розставляти акценти так, як це потрібно вам. Світильник LDC940 виготовлений з алюмінію. Кут розсіювання — 30°. Ступінь передавання кольору можлива: 3000К/4000К/6000К. Потужність світлодіода становить 36 Вт. Світловий потік 300 Лм. Ступінь захисту 20IP. Термін експлуатації 50000 годин роботи світлодіода призводять до скорочення витрат на обслуговування світильника. Безвідмовність освітлювальних приладів і висока якість комплектуючих підтверджує 3-річна гарантія.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 72 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 220 В |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Термін служби | 50000 годин |
| Потужність | 3 Вт |
| Виробник | Skyfireleds |
| Тип освітлення | Світильник |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів, Для медичних установ, Для реклами |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 300 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Сертифікат | CE, RoHS |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
- Ціна: 1 370 ₴


Відправка з 15 квітня 2026