Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Точковий світлодіодний світильник Даунлайт LDC862A випромінює потужне світло, яке можна порівняти за силою випромінювання лампи розжарювання 200 Вт. Такий світильник чудово впорається з основним освітленням різних приміщень. Крім того, цей світильник має потужний радіатор охолодження, що сприяє безпечній тривалій роботі. Коефіцієнт передавання кольору в цього світильника дуже високий. Під час такого світіння спостерігаються всі натуральні кольори інтер'єру. Крім основного освітлення, світильник впорається і з додатковим освітленням окремих зон інтер'єру.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 52 мм |
| Діаметр | 145 мм |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Форма | Кругла |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Термін служби | 50000 годин |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Потужність | 24 Вт |
| Виробник | Lightingoem |
| Кількість світлодіодів | 8 шт. |
| Тип світильника | Точковий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Тип освітлення | Світильник |
| Характеристики випромінювання | |
| Світлова віддача | 71 лм/Вт |
| Мінімальна колірна температура | 2500 К |
| Світловий потік | 1708 лм |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Додаткові характеристики | |
| Структура рефлектора | Текстурована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сертифікат | CE, RoHS |
| Колірна температура | 2500-6000K |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
- Ціна: 3 460 ₴


