Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Вбудований світлодіодний світильник Даунлайт LDC861A з потужним радіатором охолодження може використовуватися для освітлення приміщень із різним режимом роботи. Ця модель світильника випромінює потужне світло, яке можна порівняти зі світлом лампи розжарювання 170 Вт. Такий світильник можна використовувати як основне освітлення. Але з таким самим успіхом світильник впорається з освітленням окремих зон інтер'єру, які потребують певного акцентування. Світіння, за бажанням замовника, може бути як холодним, так і теплим. Цей світильник має високий коефіцієнт кольору.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 52 мм |
| Діаметр | 130 мм |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Форма | Кругла |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Термін служби | 50000 годин |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Потужність | 21 Вт |
| Виробник | Lightingoem |
| Кількість світлодіодів | 7 шт. |
| Тип світильника | Точковий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Тип освітлення | Світильник |
| Характеристики випромінювання | |
| Світлова віддача | 71 лм/Вт |
| Мінімальна колірна температура | 2500 К |
| Світловий потік | 1495 лм |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Додаткові характеристики | |
| Структура рефлектора | Текстурована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 2500-6000K |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
| Сертифікат | CE, RoHS |
- Ціна: 3 110 ₴


