Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Точковий світлодіодний світильник Даунлайт LDC859A має чудову якість світла та чудовий дизайн. Характерна особливість цього світильника — це потужний радіатор, що сприяє ефективному охолодженню приладу. Крім того, алюміній, з якого виготовлений світильник, сприяє довговічності та надійності. За бажанням замовника, світіння може бути й холодним или теплым. Незалежно від теплоти світіння, коефіцієнт кольоропередавання залишається дуже високим і дає змогу спостерігати натуральні кольори інтер'єру.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 52 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Форма | Кругла |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Термін служби | 50000 годин |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Потужність | 9 Вт |
| Виробник | Lightingoem |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Тип світильника | Точковий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Тип освітлення | Світильник |
| Характеристики випромінювання | |
| Світлова віддача | 71 лм/Вт |
| Мінімальна колірна температура | 2500 К |
| Світловий потік | 640 лм |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Додаткові характеристики | |
| Структура рефлектора | Текстурована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сертифікат | CE, RoHS |
| Колірна температура | 2500-6000K |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
- Ціна: 1 610 ₴


