Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний точковий світильник, тепло-білого кольору.

Точковий світлодіодний світильник LDC928 має поворотний механізм, який може повертатися до 50°. Така конструкція дає змогу використовувати цей світильник для підсвічування окремих зон інтер'єру, які потребують певного акцентування. Корпус світильника виготовлений із міцного алюмінію, який забезпечує довговічність і надійність у використанні. Потужність світильника відповідає потужності світла лампи розжарювання у 150 Вт. Коефіцієнт передавання кольору досить високий. Під час такого світіння спостерігаються натуральні кольори об'єктів, які освітлюються.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Форма рефлектора | Плоска |
| Структура рефлектора | Гладка |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип освітлення | Світильник |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Форма | Кругла |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Термін служби | 50000 годин |
| Колір світіння | Жовтий |
| Потужність | 13 Вт |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Розміри | |
| Діаметр | 139 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світлова віддача | 100 лм/Вт |
| Мінімальна колірна температура | 2500 К |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Світловий потік | 1300 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сертифікат | CE, RoHS |
| Колірна температура | 2500-3000К |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
- Ціна: 1 970 ₴


Відправка з 15 квітня 2026