Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний LED прожектор 3 Вт призначений для підсвічування фасадів будинків, колон, терас, підсвічування рекламних конструкцій тощо.
Матеріал: екструдований алюмінієвий корпус із високою корозійною стійкістю, загартоване скло кришки, поверхня пофарбована електростатичним напиленням.
Перевага:
1. Використання чип кри, і Mean Well блок живлення.
2. Новий і унікальний дизайн із чудовим зовнішнім виглядом, найкращого теплообміну.
3. Кришки надіті на спеціальні силіконові прокладки з високим ступенем зносостійкості.
4. Всі продукти проходять суворий водонепроникний тест до доставки. Робоча температура: від -20 °C-+ 45°C.
У нашому магазині Ви можете придбати світлодіодний LED прожектор потужністю 48 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skyfireleds |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 3 Вт |
| Коефіцієнт потужності | 0.85 |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип харчування | Мережа |
| Термін служби | 10 |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 321 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 13.2 мм |
| Ширина | 8.5 мм |
| Висота | 9.2 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 85 |
| Кут випромінювання світла | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сертифікат | CE, FCC, RoHS |
| Гарантія | 2 міс. |
- Ціна: 1 770 ₴



Відправка з 15 квітня 2026