Світлодіодний точковий світильник жовтого кольору.
Світлодіодний точковий світильник LDC935-SY вирізняється високою якістю світла та простим, але стильним дизайном. Такий світильник можна використовувати для зонального освітлення вашого інтер'єру. Колір виробу — срібний пісок — матиме чудовий вигляд у будь-якій колірній гамі, особливо вигідно підкреслюючи сучасний стиль хай-тек. Три світлодіоди загальною потужністю 3W створюють рівномірне освітлення простору. Крім того, конструкція світильника дасть вам повернути промінь до 50°, щоб освітити той об'єкт інтер'єру, який необхідно акцентувати. У нашому офісі ви зможете побачити всі моделі світильників, які ми пропонуємо. Також тут ви отримаєте повну консультацію наших фахівців. Ми допоможемо зробити всі необхідні розрахунки та підібрати той світильник, який найбільше підійде для ваших цілей. За всіма цікавими вами питаннями звертайтеся по телефону, який вказаний на цьому сайті.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Форма рефлектора | Плоска |
| Структура рефлектора | Гладка |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип освітлення | Світильник |
| Кількість ламп | 3 шт. |
| Форма | Кругла |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Термін служби | 50000 годин |
| Колір світіння | Жовтий |
| Потужність | 3 Вт |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Розміри | |
| Діаметр | 85 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світлова віддача | 100 лм/Вт |
| Мінімальна колірна температура | 2500 К |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Світловий потік | 300 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сертифікат | CE, RoHS |
| Колірна температура | 2500-3000К |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
- Ціна: 630 ₴


Відправка з 15 квітня 2026