
Світлодіодний переносний портативний прожектор 10 Вт
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: LOEM-B-WC-W01-LM
Відправка з 15 квітня 20267 670 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 275-22-78
Володимир
- +380 (96) 221-22-78Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний переносний світлодіодний прожектор з високоякісним чипом Bridgelux дає змогу досягти дуже яскравого освітлення. Корпус зроблений з алюмінієвого лиття дуже легкий, простота використання і Lithuim батареї забезпечують яскраве світло до 4 годин безперервної роботи без перезаряджання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Термін служби | 10 років |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Колір світіння | Білий |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 900 лм |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 14 мм |
| Висота | 16.7 мм |
| Ширина | 22.7 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 90 |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сертифікат | ETL, CE, ROHS |
- Ціна: 7 670 ₴

