Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний точковий світильник даунлайт 30 Вт чорний, із широким кутом розсіювання, покриє яскравим світлом і розставить світлові акценти в приміщенні.

| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 90 мм |
| Діаметр | 167 мм |
| Основні | |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Форма | Кругла |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Термін служби | 50000 годин |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Потужність | 30 Вт |
| Виробник | Lightingoem |
| Тип освітлення | Світильник |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Вага | 630 г |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.95 |
| Структура рефлектора | Текстурована |
| Характеристики випромінювання | |
| Мінімальна колірна температура | 2500 К |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Світлова віддача | 110 лм/Вт |
| Кут випромінювання світла | 78 град. |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Світловий потік | 3300 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сертифікат | CE, RoHS |
| Колірна температура | 2500-4500K |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
- Ціна: 2 840 ₴




