Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Зручними для освітлення офісних і житлових приміщень є точкові світильники. За допомогою цих світильників можна зонувати приміщення, виділити певні ділянки в інтер'єрі, а також приховати проблемні сторони. Точкові світильники є енергоощадними, що дасть змогу зменшити споживання електроенергії вдесятеро, а це важливо. У нашому офісі ви можете ознайомитися із широким асортиментом цих світильників, ну і, звісно, придбати вподобаний вам. Кваліфіковані працівники створять усі необхідні технічні розрахунки, а менеджери із задоволенням дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять вас.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 37 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Форма | Кругла |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Термін служби | 50000 годин |
| Колір світіння | Жовтий |
| Потужність | 3 Вт |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Характеристики випромінювання | |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Світлова віддача | 630 лм/Вт |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Світловий потік | 1890 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Форма рефлектора | Плоска |
| Структура рефлектора | Гладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сертифікат | CE, RoHS |
| Колірна температура | 3000-6000K |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
- Ціна: 700 ₴


Відправка з 15 квітня 2026