Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Компанія SkyFireLeds пропонує світлодіодний точковий світильник LDC005A-GD. Точковий світильник у класичному дизайні, ідеально підійде для будь-якого приміщення. Яскраво та насичено освітить деталі в інтер'єрі. З їхньою допомогою Ви зможете зонувати приміщення, виділяти певні ділянки в інтер'єрі або приховувати проблемні місця. За потужності 3 Вт дає світловий потік 120 Лм. Колір світильника: золотий. Ступінь передавання кольору можлива: 3000К/4000К/6000К. Термін експлуатації 50000 годин. Ступінь захисту IP 20.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Діаметр | 35 мм |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 220 В |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Термін служби | 50000 годин |
| Потужність | 3 Вт |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів, Для реклами, Для навчальних закладів |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Виробник | Skyfireleds |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 120 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сертифікат | CE, RoHS |
| Колірна температура | 3000-6000K |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
- Ціна: 700 ₴


Відправка з 15 квітня 2026