Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Точковий світильник у класичному дизайні, ідеально підійде для будь-якого приміщення. Яскраво та насичено освітить як усе приміщення, так і певні деталі в інтер'єрі. Завдяки поворотному механізму, можна в будь-який напрямок направити світильник. Енергоощадний світильник зменшить споживання електроенергії в кілька разів. У нашому офісі ви можете подивитися на всі світильники та придбати потрібний вам. Наші фахівці зроблять усі необхідні технічні розрахунки, а також установлять світильник у потрібному приміщенні. Наші менеджери з радістю дадуть на всі питання, що цікавлять вас.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 28 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Форма | Кругла |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Термін служби | 50000 годин |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність | 3 Вт |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Характеристики випромінювання | |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Світлова віддача | 100 лм/Вт |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Світловий потік | 300 лм |
| Додаткові характеристики | |
| Форма рефлектора | Плоска |
| Структура рефлектора | Гладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сертифікат | CE, RoHS |
| Колірна температура | 3000-6000K |
- Ціна: 1 670 ₴


Відправка з 15 квітня 2026