
Газонний світильник LED на сонячній батареї з датчиком руху
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: LOEM-900LS-BW
2 360 ₴
Показати оптові ціни- +380 (96) 221-22-78Наталія

Газонний світильник LED на сонячній батареї з датчиком руху легко може бути вбудований у ґрунт загостреним кінцем. Корпус із неіржавкої сталі, корозійної стійкий і міцний для зовнішнього застосування. Газонний світильник має світловий потік 70 Люмен спрямованого світла, аналог 12 Вт лампі розжарювання.
Функціонал: Автоматичне вимкнення в світанок і вмикання під час заходу сонця.
Газонний світильник має два положення в роботі:
Auto — світильник є в режимі очікування, (горить один світлодіод, для декоративних цілей) під час проходження повз світильник активується датчик руху, загоряються 13 світлодіодів, забезпечуючи яскраве насичене світло. Датчик руху світильника спрацьовує на відстані 4-6 м, зона покриття 120 градусів. Завдяки сонячній енергії, світильник працює в автономному режимі та дає можливість встановити його в будь-яких бажаних місцях.
OFF — світильник є у вимкненому режимі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна гамма | Білий |
| Потужність | 0.91 Вт |
| Світловий потік | 110 лм |
| Кількість світлодіодів | 13 шт. |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Спосіб монтажу | В грунт |
| Термін служби | 10 років |
| Вага | 1080 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 160 град. |
| Датчик руху | Так |
| Розміри | |
| Довжина | 45 см |
| Діаметр | 137 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
| Сертифікація | CE |
- Ціна: 2 360 ₴





