
Світлодіодний RGB гнучкий LED-дисплей Signage
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: LOEM-300S-01P-ТСХ
Відправка з 15 квітня 202622 210 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 275-22-78
Володимир
- +380 (96) 221-22-78Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний гнучкий LED-дисплей P 10
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дозвіл модуля | 32x16 |
| Щільність пікселів | 10000 точок / ㎡ |
| Оптимального кута огляду | H: 140 °, В: 140 ° |
| Гарантія | 2 міс. |
| Яскравість балансу білого | ≥ 800 ніт |
| Крок | 10 |
| Максимальна споживана потужність | 500W / год / ㎡ |
| Чіп Марка | Epistar / Силан |
| Колір | Повнокольорові ( RGB ) |
| Розмір продукту | 320 мм * 160 мм або замовної |
| Частота кадрів | ≥ 60 Гц Hz |
| Споживання модуля живлення | 250 Вт / год / ㎡ |
| Висновок СІД | SMD3528 |
| Робоча температура | -10 ℃ ~ +50 ℃ |
| Частота поновлення | ≥ 1 000ГЕРЦ |
- Ціна: 22 210 ₴



