
Світлодіодне LED табло, рядок, що біжить,стробоскоп Розмір: 1320 мм * 360 мм
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
Відправка з 15 квітня 202635 680 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 275-22-78
Володимир
- +380 (96) 221-22-78Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодне LED-табло, що біжить, стробоскоп
Розмір: 1320мм * 360мм
Виконаним під замовлення будь-які обсяги та розміри.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 міс. |
| Модуль кількість | 4*2 |
| Яскравість | 4000 |
| Плата керування типу | UF-T01 |
| Розмір модуля | 320мм * 160мм |
| Потужність | 200 |
| Розмір | 1320мм * 360мм |
| Вхідна напруга | 220 V |
- Ціна: 35 680 ₴
- Спосіб упаковки: ящик

