
Світлодіодний екран для вулиць Р 16 з відкриттям кабінету назовні
- В наявності
- Оптом і в роздріб
Ціну уточнюйте
+380 (95) 275-22-78
Володимир
- +380 (96) 221-22-78Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний дисплей P 16 з відкриттям кабінету назовні. Це забезпечує легкий доступ до кабінету для профілактичних оглядів, знижуючи витрати на виготовлення складних конструкцій. Дисплей можна розміщувати прямо на фасаді будівлі або в фасаді. Що забезпечує більш креативний та інноваційний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим відображення | 12 біт, True Color, 800x600, 1024x768, 1280x1024 |
| Частота кадрів / Частота оновлення | > 60 Гц / с> 800 Гц / с |
| Середня споживана потужність: | середн 400 Вт / м 2 / год Макс: 1000 Вт / м 2 / H |
| Ефективна відстань передачі | вита пара чистої лінії передачі distance100m, не більш 130 м |
| Робоча температура | від -20 до +50 градусів Цельсія |
| Планшетность поверхні | Поверхня екрану: + / - 1 мм, різниця між модулями: <1 мм |
| Режим керування частотою | Синхронний відео контроль |
| Інтерфейс | DVI сигналу (S-Video, CVBS, VGA, PAL / NTSC, і т. д. до кінця. Video Converter) |
| Симетрія яскравість екрану | ≥ 0,9 (низька яскравість / висока яскравість) |
| Харчування | 220В, 380В або 110V/50Hz, 60 Гц |
| Сертифікація | FCC |
| Регулювання | контрастності зображення, колірний тон, регульована яскравість модуль |
| Робоча вологість | 10% -95% |
| Гарантія | 2 роки з правом продовження міс. |
| Сірого Рекомендувати | рівні 4096 (програмне забезпечення регулюється від 2bit в 16bit) |
| Колір дисплея | 64G (до 4096 рівня сірого) |
| Щільність пікселів | 3906 пікселів / м 2 точок / ㎡ |
| Колір Контрастність температури | 1800:1 |
| Яскравість | > 6000 CD / м 2 (можна налаштувати, як датчик яскравості і програмне забезпечення) |
| Режимів роботи привода | Статичний управління / постійного струму водіння |
| Тривалість життя | 100000 звичайного використання |
| Відображення мультимедіа | текст, анімацію, графіку, відео і т. д. |
| Операційна система | платформи Windows 98, Windows 2000, Windows XP |
| Колірний температури | між 6500 ~ 7500 |
| Мульти режимі оптичного волокна | дальність передачі 500м; Одиночний режим одного 10 км |
| Відстань перегляду | 16 - 100 м в залежності від відстані пікселя екрана і його розміру. |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Ящик



