Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
P 16 відкритий повноколірний світлодіодний дисплей
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режим відображення | 800x600, 1024x768, 1280x1024 |
| Частота кадрів / Частота оновлення | >60Hz/s / >800Hz/s |
| Колірна тимпература | 6500>7500 |
| Планшетность поверхні | Поверхня екрану: + / - 1 мм, різниця між модулями: <1 мм |
| Режим керування частотою | Синхронний відео контроль |
| робоча температура | -20 +50 |
| Режими | статичного управління, постійного струму водіння |
| Харчування | 220V,380V або 110V/50Hz,60Hz |
| Інтерфейс DVI сигналу | (S-Video, CVBS, VGA, PAL / NTSC, і т. д. до кінця. Video Converter) |
| Сертифікація | FCC |
| Налаштування зображення | Контрастність, колірний тон, яскравість регульована модулем |
| Ефективна відстань передачі | вита пара чистої лінії передачі distance100m, не більш 130 м Мульти режимі оптичного волокна даль |
| Робоча вологість | 10%-95% |
| Гарантія | 2 роки з правом продовження міс. |
| Колір дисплея | 64G (до 4096 рівня сірого) |
| Щільність пікселів | 3906 пікселів/м. кв точок / ㎡ |
| Відстань візуального перегляду | від 16 до 100 м |
| Яскравість | >6000 cd/м. кв |
| Симетрія яскравість екрану | ≥ 0,9 (низька яскравість / висока яскравість) |
| Колір контрастність температури | 1200:1 |
| Тривалість життя | 100 звичайного використання |
| Операційна система | платформи Windows 98, Windows 2000, Windows XP, Windows 7 |
| Відображення мультимедіа | текст, анімацію, графіку, відео і т. д |
| Споживана потужність | середній 280 макс 850 м. кв |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: ящики





Відправка з 15 квітня 2026