Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Світлодіодний трековий прожектор потужністю 15 Вт. Прекрасний помічник на будь-якому організованому заході. Цей прожектор яскраво освітить зону, де продемонструватимуть Ваші товари. Підкреслить ваш індивідуальний стиль і зробить вашу презентацію привабливішою. Наші професіонали допоможуть підібрати потрібний прожектор, який підійде саме вам. У нашому затишному офісі ви зможете наочно подивитися в дії світильники, що надаються нами, а також поставити запитання нашим фахівцям, і отримати конструктивну відповідь!
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Форма | Циліндрична |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Термін служби | 50000 годин |
| Потужність | 15 Вт |
| Виробник | Lightingoem |
| Кількість світлодіодів | 5 шт. |
| Тип світильника | Точковий |
| Спосіб монтажу | На шинопровід |
| Застосування освітлення | Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів |
| Характеристики випромінювання | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 90 |
| Світлова віддача | 70 лм/Вт |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Кут випромінювання світла | 30 град. |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Світловий потік | 1035 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сертифікат | CE & ROHS |
| Кут променя | 30 ° |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
- Ціна: 5 310 ₴


