-10%
Світлодіодний зенітний пошуковий прожектор 600Вт, SKF-A0P60S0 (4 КМ)
- Готово до відправки
- Код: SKF-A0P60S0
97 200 ₴
87 480 ₴
+380 (95) 275-22-78
Володимир
- +380 (96) 221-22-78Наталія
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний зенітний пошуковий прожектор 600Вт, SKF-A0P60S0, Компанії SkyFireLeds пропонує компактний і дуже потужний світлодіодний прожектор SKF-A0P60S0. Його застосовують для освітлення об'єктів на дуже великих дистанціях в небі від 100м до 4000м.
Характеристика:
- Алюмінієвий корпус
- Потужність 600Вт.
- Термін експлуатації 50000 годин.
- Світлодіодна матриця з оптичною лінзою.
- Світловий потік 21000 люмен
- Сила світла 4113000 кандел.
- Кут 4,5 градуса, широкий промінь
- Візуальний супровід до 4000м
- Діаметр променя на 1000 м-52 м; 2000 м-167 м; на 3000 м-250 м.
- Ступінь захисту IP65
- Вібро Ударостійкий.
- Швидко змінний механізм прожектора з триноги.
Світловий потік 21000 lumen на 10 метрах розрахований таким чином, щоб покривати великий діаметр освітленого об'єкта з мінімальними втратами у освітленні. Дуже потужний та тихий! Прожектор розроблявся для умов з великими навантаженнями та має підвищений запас міцності. Встановлено ручки для керування прожектором на тринозі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skyfireleds |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Колір світіння | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Матеріал корпусу | Сталь, Алюміній |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 600 Вт |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Світловий потік | 21000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Вага | 20000 г |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Термін служби | 5 років |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Робоча напруга (В) | 85-265 |
| Матеріал розсіювача | Лінзоване скло |
| Тип світлодіодів | COB |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Розміри | |
| Довжина | 63 см |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 64 см |
| Додаткові характеристики | |
| Захисна решітка | Так |
| Пиловологозахищена кришка | Так |
| Кут випромінювання світла | 8 град. |
| Індекс передачі кольору, не менше | 90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колірна температура | 6000-6500 К |
| Сертифікат | CE, RoHS |
| Чіп | SMD |
- Ціна: 87 480 ₴









