Кошик
13 відгуків
Skyfireleds: Инновационные технологии освещения

Системи управління освітленням

Пропонуємо цифрові системи керування освітленням DALI.

Однією з останніх розробок в області керування світлотехнічними пристроями є DALI (Digitally Addressable Lighting Interface — цифровий адресуемый інтерфейс освітлення. Саме цей інтерфейс дозволяє шляхом інтеграції мікроконтролерів у освітлювальні баласти зробити крок в цифровий світ. Основна перевага цифрових систем у порівнянні з аналоговими це комунікація, зв'язок між окремими пристроями, об'єднаними в систему.

DALI (Digital Addressable Lighting Interface) – протокол, призначений для керування освітлювальними приладами. Протокол був розроблений австрійською компанією Tridonic і заснований на манчестерському кодуванні: кожен біт даних кодується перепадом від сигналу низького до високого або навпаки.

Управління освітленням може знадобитися при освітленні театральної сцени, виробничих приміщень, вулиці і, нарешті, житлових приміщень. Останнім часом все більш популярним і поширеним стає «розумний будинок». Тому система керування освітленням є однією з його складових частин, і, забезпечуючи комфортність житла, займає не останнє місце. В якості такої частини практично ідеально підходить система DALI.

Переваги:

—DALI є відкритим протоколом, доступним для всіх виробників.

—Для формування шини зв'язку всіх пристроїв одного DALI мережі потрібні лише два дроти, причому немає необхідності дотримуватись полярності.

—Протокол DALI спеціально розроблений для управління освітленням, яким управляє більш гнучко щодо інших систем автоматизації та управління будівлями.

—Не будучи високошвидкісний RS485 мережею, DALI допускає будь-яку топологію кабельної мережі, аж до змішаної. Не допускається використання топології типу "кільце". Також не потрібно використання термінаторів на кінцях ліній.

—DALI — децентралізована шина, тобто не має центрального контролера. Кожне DALI пристрій має енергонезалежну пам'ять, у якій зберігаються його параметри: адреса, членство в групах, сценарні рівні.

—DALI система не визначена, як виключно слабкострумова система за стандартом IEC 61140 (безпека екстра низької напруги) і тому може працювати поруч з силовими лініями, або, навіть, використовувати частину жил багатожильних силових кабелів. Також DALI лінія передбачає захист від випадкового підключення силової лінії.

—DALI сигнал має високе співвідношення (сигнал / шум), яке допускає нешкідливе вплив шумів високого рівня.

—DALI має три варіанти адресації команд: адресні, групові та широкомовні. Також самі команди можуть означати не тільки конкретний рівень, але і заздалегідь записаний сценарій. Такий підхід сильно зменшує кількість переданої по DALI шині інформації.

—Команди мають формат: адреса, команда», наприклад: «група1 , 100 %», або «ВСЕ, Сцена1».

—Одна лінія DALI допускає використання до 64 незалежних пристроїв, для побудови великих систем потрібне використання DALI Роутерів, які дозволяють об'єднати разом до 200 DALI підсистем.

—Системи управління освітленням DALI можна легко інтегрувати в інші системи автоматизації та управління будівлями (САиУЗ), наприклад, LON, KNX/EIB, BACNet.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Фільтри
Діапазон цін, грн.
Країна виробник
 • 17
Контакти
 • Телефон:
  +380952752278, Владимир
  +380962212278, Наталья
  +380442212278, Офис
 • Контактна особа:
  Владимир Лапин
 • Адреса:
  ул. Глубочицкая, 16, Київ, Украина
 • Email:
  vladimir.lapin@skyfireleds.com.ua
 • Skype:
  Skyfireleds-Vladimir Lapin
Мапа