
Компанія SkyFireLedsTM пропонує сучасний світлодіодний бра GM-1321, який розкидання променів у протилежні боки. Це настінна модель для використання просто неба, її встановлюють на стінах або інших вертикальних поверхнях. В архітектурному освітленні вуличні світлодіодні бра використовують, щоб виділити цікаву фактуру будівлі, підкреслити вікна, ліпнину та інші елементи фасаду. Також їх використовують, щоб освітити вхід у дім, для підсвічування сходів або стежок прилеглих до будівлі. За допомогою цих моделей легко організувати загальне освітлення в альтанці, облаштувати затишну зону для читання й відпочинку на веранді або балконі. Ступінь захисту IP 54. Джерело світла у світильнику — 2 світлодіодні лампи потужністю 2 Вт. Матеріал розсіювача — PMMA. Колір світлодіода: червоний / зелений / синій / теплий білий / жовтий / білий. Колір корпусу: матовий чорний, стійкий до ультрафіолету. Гарантія 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість світлодіодів | 2 шт. |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність | 2 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Розміри | |
| Висота | 6.5 см |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 8.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Матовий чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Напруга живлення | 90-260V |
- Ціна: 1 400 ₴


Відправка з 15 квітня 2026