Світлодіодний точковий світильник жовтого кольору.
Вбудований світлодіодний світильник LDC935-SL допоможе втілити в життя будь-які дизайнерські рішення. Конструкція світильника передбачає можливість повертати промінь до 50°. Це дає можливість освітити необхідну вам частину інтер'єру. Анодований алюмінієвий колір чудово поєднуватиметься з будь-якою колірною гамою. Крім того, цей тип світильника має великий індекс кольору. Це дасть змогу насолодитися натуральним кольором об'єктів, які він освітлюватиме. Якщо ви прийдете в наш офіс, то зможете побачити всі моделі світильників, які ми пропонуємо. Тут наші фахівці допоможуть вам підібрати найкращий варіант для ваших потреб. А зателефонувавши за номером, який вказаний на сайті, ви зможете поспілкуватися з нашими менеджерами й отримати відповіді на всі питання, пов'язані з нашою продукцією.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Форма рефлектора | Плоска |
| Структура рефлектора | Гладка |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип освітлення | Світильник |
| Кількість ламп | 3 шт. |
| Форма | Кругла |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Термін служби | 50000 годин |
| Колір світіння | Жовтий |
| Потужність | 3 Вт |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Розміри | |
| Діаметр | 85 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світлова віддача | 100 лм/Вт |
| Мінімальна колірна температура | 2500 К |
| Максимальна колірна температура | 3000 К |
| Світловий потік | 300 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сертифікат | CE, RoHS |
| Колірна температура | 2500-3000К |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
- Ціна: 630 ₴


Відправка з 15 квітня 2026