Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Компанія SkyFireLeds пропонує світлодіодний точковий світильник LDC880A-WT. Точковий світильник у класичному дизайні, ідеально підійде для будь-якого приміщення. Яскраво та насичено освітить деталі в інтер'єрі. За допомогою них Ви зможете зонувати приміщення, виділити певні ділянки в інтер'єрі або приховати проблемні місця. За порівняно невеликої потужності 1 Вт дає світловий потік 70 Лм. Колір світильника: сірий. Ступінь передавання кольору можлива: 3000К/4000К/6000К. Термін експлуатації 50000 годин. Ступінь захисту IP 20.
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 24 мм |
| Діаметр | 23 мм |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга | 220 В |
| Форма | Кругла |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Термін служби | 50000 годин |
| Потужність | 1 Вт |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Спосіб монтажу | Вбудовуваний |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів, Для реклами |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Виробник | Skyfireleds |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 70 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сертифікат | CE, RoHS |
| Колірна температура | 3000-6000K |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
- Ціна: 690 ₴


Відправка з 15 квітня 2026