Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Світлодіодний трековий прожектор 30 Вт 5000К підкреслить ваш стиль і яскраво виділить вашу зону презентації товарів, а наші фахівці з огляду на ваші запити допоможуть Вам підібрати світильники та підготують для Вас 3D візуалізацію та світлотехнічний розрахунок вашого магазину, ресторану, картинної галереї... У нашому Шоу-румі ви зможете побачити будь-який зі світильників у дії, поставити запитання фахівцям і отримати кваліфіковані відповіді на Ваші питання!
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Форма | Циліндрична |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Термін служби | 50000 годин |
| Потужність | 30 Вт |
| Виробник | Lightingoem |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Тип світильника | Точковий |
| Спосіб монтажу | На шинопровід |
| Застосування освітлення | Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Додаткові характеристики | |
| Коефіцієнт потужності | 0.95 |
| Характеристики випромінювання | |
| Мінімальна колірна температура | 3000 К |
| Індекс передачі кольору, не менше | 85 |
| Світлова віддача | 100 лм/Вт |
| Кут випромінювання світла | 30 град. |
| Максимальна колірна температура | 6000 К |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сертифікат | CE & ROHS |
| Чіп | CREE COB 2520 |
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
- Ціна: 5 420 ₴



